KURUMSAL

Konut projelerinin yanı sıra, ticari alanda yürüttüğü güçlü çalışmalar ile de adından söz ettiren Gayrimenkul sektörünün güvenilir isimlerinden Danış İnşaat Yatırım A.Ş. ve Danış Beton Sıva İnş.San.Tic.A.Ş. İş Ortaklığı tarafından ortak inşa edilen Trend Arena Alışveriş ve Yaşam Merkezi , ulusal ve uluslararası marka ve mağaza karması, restoran ve kafelerden oluşan yeme içme alanları,en son teknoloji ve konforlu ortamıyla Sineması, Bowling ve Çocuk eğlence alanları ile, Trakya’nın en Trendi Alışveriş Merkezi ünvanını aldı.

Trakya’nın en yoğun nüfusunun yaşadığı bölgelerinden biri olan Çorlu’da hayata geçen Trend Arena , alışveriş konseptine yeni bir boyut kazandırarak modern mimari dokusuyla Trakya’nın en çekici yaşam merkezi oldu. İlklerin alışveriş merkezi Trend Arena’nın muazzam marka karması içinde bugüne kadar Trakya’da olmayan Starbucks, Gloria Jeans, Decathlon, Botti, Yves Rocher, Mr.DIY gibi ünlü zincir markalar da bulunuyor.

Mimari tasarımı ve farklı konsepti ile dikkat çeken Trend Arena, açık hava kafeteryalarıyla hem alışverişi keyifli hale getirmekte hem de ferah ve açık ortamlarda sosyalleşme imkanı sunmakla birlikte iç alanında bulunan peyzaj alanlarıyla konforlu ferah bir ortamda alışveriş keyfi sunmaktadır.

YÖNETİM

Yönetim & Kiralama (CMR DANIŞMANLIK)

Özkan ŞENYÜZ

ozkansenyuz@cmrdanismanlik.com

Muhasebe & Finans

Şerif KARAÇAN

İdari İşler

Mustafa DEVECİ

Açıldığı 30 Nisan 2016 tarihinden bu yana konserler, imza günleri, tiyatro gösterileri gibi etkinlikleriyle her güne ayrı heyecan katan, yenilikçi marka kimliğiyle ziyaretçilerine fark yaratan hizmetleri ile Trend Arena AVM Trakyanın Trendi olmaya devam ediyor.