Kral Şakir Bloxlandı

Çizgi filmlerin ve oyuncak dünyasının sevimli karakterleri Kral Şakir ve arkadaşları Türkiye oyuncak pazarının dev markası BLX ile yepyeni ve eğlenceli bir şekle büründü.

Türkiye oyuncak pazarının köklü ve lider firması Sunman Oyuncak’ın piyasada mevcut diğer yapı blokları markalarıyla uyumlu, yüksek kaliteli ve her bütçeye uygun fiyatıyla öne çıkan markası BLX sürpriz bir yenilik yaptı. Kral Şakir karakterlerini oluşturan Grafi2000 Prodüksiyon Şirketiyle işbirliği yaparak Kral Şakir ve arkadaşlarını yapı bloxlarına dönüştürdü.

BLX Kral Şakir serisinde Şakir, Necati, Canan, Remzi, Kadriye ve Mirket’in figürlerine ek olarak Şakirlerin Salonu, Şakir’in Çalışma Odası, Necati’nin Odası, Mirket’in Laboratuvarı gibi eğlenceli ve yaratıcı oyun setleri de sevenleriyle buluşuyor.

Türkiye’nin 35 yıldır lider oyuncak firması Sunman Oyuncak’ın çocuklara armağanı BLX markalı Kral Şakir bloxlarıyla tanışmak, onlarla yaratıcılığınızı geliştirmek ve eğlenirken öğrenmek için Toyzz Shop mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu Kampanyayı Paylaş

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Diğer Kampanyalar